Anasayfa TADİLAT İŞLERİ

TADİLAT İŞLERİ

Bodrum Tadilat İşleri

Tadilat işleri, ev veya iş yerlerinizde yıpranmış ya da kullanma ömrü dolmuş yapı malzemelerinin yenileme, bakım ve onarım çalışmalarıdır. Tadilat işleri dekorasyon uygulamalarına göre daha düşük maliyetlidir.

Tadilat İşleri Olarak Neler Yapıyoruz?

Her türlü tadilat işleri; tüm söküm ve yeniden yapım işleriniz, kırma işleri, temiz ve pis su, elektrik ve kalorifer tesisatı işleri, yer karoları işleri, mutfak ve banyo dekorasyonu, seramik, alçı sıva, alçı kemer, harçlı sıva, kartonpiyer, alçıpan tavan, bölme duvar, alçı duvar, tuğla duvar ve benzeri işleriniz firmamızın uzman ekipleri tarafından büyük bir titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Tadilat ve Dekorasyon Aşamaları Nelerdir?

Öncelikli olarak tadilat kaydınız oluşturulur ve ücretsiz keşif yapılır. Yapılacak tadilatın projesi tarafınıza sunulur ve ardından müşteri onayı alınır. Anlaşma sağlanması durumunda tadilat işlerine başlanır. Tüm talepleriniz personelimiz tarafından büyük bir titizlik ve özen içerisinde zamanında teslim edilir.

Yapılacak Tadilatın Maliyeti Ne Kadar Olur?

Yapılacak çalışmanın maliyeti, ancak gerçekleştirilen ücretsiz keşif sonrası belirlenebilir. Fakat, tadilat işlerinizde eski yapı malzemelerini de yenilettiğiniz için (örnek olarak mutfak dolabını değiştirirken, mutfak tezgahınında yenilenmesi) ek maliyetler çıkabilir. Tadilat işlerine başlamadan önce giderlerinizi sağlıklı bir şekilde hesaplamanız faydalı olacaktır.

Uzman kadromuz tarafından yapılacak dekorasyon ve tadilat işleriniz ücretsiz olarak projelendirilir ve beğeninize sunulur. Anlaşma durumunda ekibimiz tadilatlarınızı yaparken özenle çalışır ve en iyi şekilde zamanında teslim eder.