Anasayfa MUTFAK TADILATI

MUTFAK TADILATI

Başta mutfak ve banyo gibi alanlar olmak üzere bir evin farklı köşelerinde tadilat işlemleri yapılmaktadır. Derin Yapı İnşaat ve Tadilat olarak da Bodrum’da tadilat hizmetini sunarken, sonucun en iyi ve en kaliteli şekilde olması için profesyonel bir çalışma sağlamaktayız. Özellikle banyolar ıslak alanlardan biri olduğu için, ilk olarak zemin üzerinde su yalıtım uygulaması yapılabilir. Duvar gibi alanın uygulamalarında geliştirilen son teknolojiler aracılığı ile suya karşı dirençli duvar kağıdı uygulaması da müşterilerimizin istekleri doğrultusunda gerçekleştirilebilir.

Aynı şekilde yukarıda saydığımız uygulamalar, fayanslar için de geçerli olabilir. Bunların haricinde su ve elektrik tesisatlarının da kontrol edilmesi de yine BodrumTadilat tarafından yapılabilir. Tabiki bu gibi durumlar tadilat projesi ve anlaşmalarına göre değişiklik gösterebilir. Komple daire tadilatı işlemlerinde güvenlik bakımından bütün elektrik tesisatı, anahtarlar ve prizler yenilenebilir. Kurumsal bir firma olduğumuzun altını çizerek, sunduğumuz bu hizmetin değişiklik gösterebileceğini belirtebiliriz.

Tadilat projelerine göre banyo, mutfak ve kalorifer sistemlerinde yapılacak çalışmalar hizmetimize dahil edilebilir. Özellikle su tesisatı işlemlerinin yenilenmesinde, sağlık bakımından gerekli standartlara uygun olan plastik boruların kullanıldığını belirtebiliriz. Tabiki uygulamalarımızı bitirmeden önce muhtemel olabilecek sızıntılara karşı gerekli testleri de uygulamaktayız.

Tavan uygulamaları ise yine özen isteyen uygulamalardandır. Tavanlarda, asma tavan ya da alçıpan gibi dekorasyonun tamamlayıcısı olan ürünleri müşterilerimizin isteklerine göre kullanabiliyoruz. Eski kapıları olan müşterilerimizin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda vernik veya boya gibi uygulamaları da sunabiliyoruz. Bu adımlar ile hizmetimizi sonlandırırken yeni bir görüntü elde edebilmenizi sağlıyoruz.